شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/05/20
مشكلات آب شرب روستاهاي جرقويه روي ميز بررسي/ خشكسالي شيريني را از آب چاه گرفت
جلسه اي جهت بررسي و حل مشكل كمبود آب شرب چهار روستاي احمد آباد، فيض آباد، حارث آباد و اسفنداران با حضور مديريت آبفاي روستايي شهرستان اصفهان، بخشدار، دهياران و اعضاي شوراي اين چهار روستا در بخشداري جرقويه عليا برگزار شد.
در اين جلسه ابتدا بخشدار جرقويه عليا با اشاره به مشكلات آب شرب چهار روستاي ياد شده گفت: در اين چهار روستا شبكه آبرساني از قبل بوده و مردم از آب چاه استفاده مي كنند و اين سيستم آبرساني غير استاندارد مي باشد و براي حل مشكل آب شرب بايد همگي با همكاري اين مشكل اصلي را بر طرف كنيم.
مديريت آبفاي روستايي شهرستان در ادامه با تاكيد بر استاندارد سازي شبكه و تحويل آن به شركت آبفاي روستايي اظهار كرد: شبكه آبرساني اين روستاها بايد استاندارد شود و تحت نظارت ابفاي روستايي تكميل گردد و به آبفا تحويل داده شود.
نوري در ادامه تاكيد كرد: جهت استاندارد سازي شبكه هزينه را بايد مردم پرداخت كنند كه هزينه برآورد شده آن حدود 3 ميليارد و 750 ميليون ريال مي باشد كه بعلت محروم بودن منطقه و نبود اعتبار مقرر شد كه هر خانوار هزينه حفاري و اتصالات را كه حدود 4 ميليون ريال مي باشد را پرداخت نمايند تا به زودي شبكه موجود ترميم شود.
نوري با اشاره به كمبود كنوني آب شرب تاكيد داشت: تا ايجاد شبكه جديد با تانكر هاي سيار آب شرب را براي اين چهار روستا فراهم مي اوريم و از مردم خواست براي سريعتر شدن در امر استاندارد سازي شبكه مبلغ تعيين شده را واريز كنند تا در كمترين زمان اقدامات لازم انجام شود.
شايان ذكر است شبكه آبرساني و لوله كشي اين چهار روستا از سالهاي گذشته بوده و آب نيز از طريق چاه تامين مي شده است و بعلت كاهش نزولات جوي آب چاه نيز كم شده و شور گرديده است و دهياران و اعضاي شورا اسلامي اين روستاها از مسئولين خواستند تا به اين مشكل اصلي رسيدگي كنند.
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal