شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/05/02
حفظ كيفيت و سلامت آب شرب، اولويت خدمت رساني به روستائيان
مميزي نهايي استاندارد بين المللي 17025 آزمايشگاههاي شيميايي و ميكروبيولوژي شركت آب فاضلاب روستايي استان اصفهان توسط مرجع اعتبار دهنده بين المللي TURKAK انجام شد.
معاون بهره برداري شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان گفت: استاندارد بين الملي ISO/IEC17025 شامل كليه الزاماتي است كه آزمايشگاههاي آزمون و كاليبراسيون بايد آنها را برآورده سازند تا بتوانند اثبات كنند كه سيستم كيفيت به كار گرفته شده در آن از نظر فني صلاحيت لازم را داشته و نتايج آن معتبر مي باشد.
وي افزود: اين استاندارد بسيار سختگيرانه بوده و سيستم كنترل كيفيت،اقدامات پيشگيرانه، مميزيهاي داخلي، شرايط محيط كار، تجهيزات و امكانات و نمونه برداري از الزامات آن مي باشد.
مهندس سيدعبدالحميد موسوي با اشاره به اهميت و لزوم تامين سلامت آب شرب روستائيان تحت پوشش اين شركت گفت: مجموعه آزمايشگاه هاي آب و فاضلاب شركت آبفار استان با دستگاهها و تجهيزات پيشرفته و كارشناسان باتجربه و توانمند خود، آب شرب مصرفي همه روستاهاي تحت پوشش را به صورت روزانه پايش مي كند و سلامت آنها را از نظر شيميايي، ميكروبي و فلزات سنگين مورد بررسي دقيق قرار ميدهد.
معاون بهره برداري شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان ، دريافت گواهينامه هاي كنترل كيفيت را تاييدي بر استاندارد بودن و صحت نتايج آزمايشگاههاي اين شركت دانست و افزود: مجموعه آزمايشگاههاي اين شركت گواهينامه هاي استاندارد ISO9001 و ISO14002 و ISO17025 را كسب نموده است.
مهندس موسوي در خصوص دريافت گواهينامه استاندارد ISO/IEC17025 توسط آزمايشگاه شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان اظهار داشت: به منظور استقرار اين استاندارد در تمامي آزمايشگاههاي آب سطح استان، مهرماه سال 93 قراردادي با شركت مشاور منعقد شده و ساخت آزمايشگاه جديد با تجهيزات و دستگاههاي آزمايشگاهي پيشرفته آماده نيز شرايط را براي پياده سازي استاندارد مذكور مهيا گرديد.
وي ادامه داد: كارشناسان متخصص و باتجربه آزمايشگاههاي اين شركت، با دو سال كار مداوم توانستند روشها و دستورالعملهاي آزمونهاي شيميايي و ميكروبي را بر اساس استاندارد متد 2012 تهيه و ترجمه نموده و 21 پارامتر فيزيكوشيميايي و ميكروبي را در SCOP آزمايشگاه اجرا نمايند.
معاون بهره برداري شركت آبفار استان اصفهان اظهار داشت: مميزي نهايي مجموعه آزمايشگاههاي استان توسط مرجع اعتبار دهنده بين المللي شركت TURKAK تركيه در روزهاي 27 و 28 تيرماه انجام شد و شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان توانست با دريافت گواهينامه استاندارد بين الملي ISO/IEC17025 برتري خود را در بين شركتهاي آب و فاضلاب روستايي كشور در زمينه كنترل كيفيت آب شرب حفظ نمايد.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal