شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/04/10
برطرف شدن مشكل كم آبي ، با همت و مساعدت اهالي روستاي اوره شهرستان نطنز
مدير امور آبفار شهرستان نطنز در اينخصوص گفت: روستاي اوره ، داراي بيش از 800 نفر جمعيت است كه حدود 175 نفر از آنها ساكنين دائم محسوب مي شوند.
وي افزود: به دليل كاهش سطح آبهاي زيرزميني، تامين آب ساكنين دائم اين روستا با مشكل مواجه شده بود، به طوريكه 6 ماه از سال كمبود شديد آب وجود داشت و احتمال جيره بندي آب نيز متصور بود.
سيدحسن واقفي ادامه داد: پس از بررسي هاي انجام شده، متوجه شديم چشمه اي با آب مناسب و قابل شرب در بالادست وجود دارد كه آب آن هدر مي رود. لذا با هماهنگي دهياري و شورا، با استفاده از خط لوله به طول 1000 متر آب اين چشمه به مخزن ذخيره آب اين روستا منتقل شد.
واقفي با اشاره به مشاركت بي نظير مردم براي انجام اين طرح گفت: با توجه به صعب العبور بودن مسير انتقال وسايل و تجهيزات از دامنه كوه و راههاي سنگلاخ و پرپيچ و خم مشكل بسيار بزرگي بود كه خوشبختانه با مساعدت و همكاري اهالي روستا در حمل لوله ها و اتصالات،طرح مذكور به خوبي اجرا شد.
مدير امور آبفار شهرستان نطنز افزود: با اتصال اين چشمه به شبكه آبرساني روستا، 3 ليتر بر ثانيه به آب توليدي اين روستا افزوده شده و اين امر، مشكلات كم آبي روستا در شرايط بحراني را نيز برطرف نموده است، به طوري كه در ايام تعطيلات و تابستان با افزايش چندبرابري جمعيت روستا نيز تامين آب روستا با مشكلي مواجه نخواهد شد.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal