شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/02/19
آبرساني به 3000 نفر از روستائيان شهرستان كاشان
عليرضا صبوري مدير امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان كاشان گفت: در فاز نخست، در روستاي قهرود 300 انشعاب با حدود 6 هزار و 800 متر لوله‌گذاري اصلي و فرعي با اعتباري بالغ بر 540 ميليون تومان انجام شد و در روستاي جونيان 127 انشعاب واگذار شد..

مدير آب و فاضلاب روستايي كاشان افزود: قرارداد فاز دوم اين پروژه آب‌رساني با اعتباري بالغ بر 8 ميليارد و 642 ميليون ريال هفته گذشته منعقد شد و مدت پيمان اين پروژه 6 ماه تعيين شده است.

صبوري با اشاره به اينكه در فاز دوم اين پروژه آب‌رساني در روستاي قهرود 384 انشعاب و در روستاي جونيان 130 انشعاب با حدود هشت كيلومتر لوله‌گذاري اصلي و فرعي در حال انجام است، تأكيد كرد: خط انتقال آب‌رساني به اين دو پروژه شش كيلومتر بوده و هدف از اجراي آن رفع مشكل هدررفت آب و افت فشار آب در روستاي قهرود و جونيان است.

وي همچنين از آغاز بهره برداري چاه آب شرب روستاي علي‌آباد علوي خبر داد و افزود: قرارداد حفر چاه آب شرب روستاي علي‌آباد علوي از توابع شهرستان كاشان با مبلغ يك ميليارد و 215 ميليون ريال آذرماه گذشته منعقد شد و امروز به پايان رسيد.

مدير آب و فاضلاب روستايي كاشان خاطرنشان كرد: در گذشته اين چاه كه در روستاي علي‌آباد علوي واقع است از كشاورزان اجاره مي‌شد و در حال حاضر اين چاه آب در اختيار شبكه آب و فاضلاب روستايي كاشان قرار دارد و آب موجود اين چاه پس از كلرزني و رعايت موازين بهداشتي در مدار بهره‌برداري روستاييان قرار مي‌گيرد.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal