شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/02/19
آبرساني به 3000 نفر از روستائيان شهرستان كاشان
عليرضا صبوري مدير امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان كاشان گفت: در فاز نخست، در روستاي قهرود 300 انشعاب با حدود 6 هزار و 800 متر لوله‌گذاري اصلي و فرعي با اعتباري بالغ بر 540 ميليون تومان انجام شد و در روستاي جونيان 127 انشعاب واگذار شد..

مدير آب و فاضلاب روستايي كاشان افزود: قرارداد فاز دوم اين پروژه آب‌رساني با اعتباري بالغ بر 8 ميليارد و 642 ميليون ريال هفته گذشته منعقد شد و مدت پيمان اين پروژه 6 ماه تعيين شده است.

صبوري با اشاره به اينكه در فاز دوم اين پروژه آب‌رساني در روستاي قهرود 384 انشعاب و در روستاي جونيان 130 انشعاب با حدود هشت كيلومتر لوله‌گذاري اصلي و فرعي در حال انجام است، تأكيد كرد: خط انتقال آب‌رساني به اين دو پروژه شش كيلومتر بوده و هدف از اجراي آن رفع مشكل هدررفت آب و افت فشار آب در روستاي قهرود و جونيان است.

وي همچنين از آغاز بهره برداري چاه آب شرب روستاي علي‌آباد علوي خبر داد و افزود: قرارداد حفر چاه آب شرب روستاي علي‌آباد علوي از توابع شهرستان كاشان با مبلغ يك ميليارد و 215 ميليون ريال آذرماه گذشته منعقد شد و امروز به پايان رسيد.

مدير آب و فاضلاب روستايي كاشان خاطرنشان كرد: در گذشته اين چاه كه در روستاي علي‌آباد علوي واقع است از كشاورزان اجاره مي‌شد و در حال حاضر اين چاه آب در اختيار شبكه آب و فاضلاب روستايي كاشان قرار دارد و آب موجود اين چاه پس از كلرزني و رعايت موازين بهداشتي در مدار بهره‌برداري روستاييان قرار مي‌گيرد.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal