شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/02/11
شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان، پيشتاز در روابط عمومي الكترونيك
به گزارش روابط عمومي شركت آبفار استان اصفهان، در جلسه اي كه با حضور مديران ارشد اين شركت برگزار شد، ويژگيهاي اين نرم افزار و عملكرد آن تشريح شده و بهره برداري از آن رسما آغاز شد.
رئيس اداره روابط عمومي و آموزش همگاني آبفار استان اصفهان در اينخصوص گفت: امروز مفهوم رسانه با توجه به فناوريهاي ارتباطي تغيير كرده است و همين امر لزوم حركت سريعتر روابط عمومي به سمت روابط عمومي الكترونيك را ايجاد مي كند.
وي افزود: با جدي شدن بحث روابط عمومي الكترونيك در سالهاي اخير بسياري از روابط عمومي ها براي اطلاع رساني و ارتباط با مخاطبان تنها به استفاده از وب سايتها روي آوردند. اما اين امر كافي نيست، چراكه وب سايت تنها بخش ارتباط با مخاطبان را مكانيزه مي كند و ساير فعاليتهاي روابط عمومي را شامل نمي شود و امروزه عليرغم پيشرفت سريع وسايل ارتباطي و فناوري اطلاعات، غالبا روابط عمومي ها فعاليت هاي داخلي خود را نظير جستجوي اخبار، آرشيو اطلاعات، افكارسنجي ها و ... به روش هاي كاملا سنتي و با مشكلات فراوان انجام ميدهند.
ابراهيم محمدي، ارمغان روابط عمومي الكترونيك را افزايش سرعت و دقت در كار، سهولت در اطلاع رساني و ارتباط با مخاطب و كاهش چشمگير هزينه ها عنوان كرد و اظهار داشت: براي اين منظور استفاده از نرم افزارهاي روابط عمومي در دستور كار قرار گرفت و پس از نيازسنجي هاي انجام شده توسط كارشناسان اين اداره و بررسي نرم افزارهاي روابط عمومي موجود در بازار، نرم افزاري جامع و منطبق با نيازهاي اين اداره با همكاري يكي از شركتهاي نرم افزاري پيشرو در اين زمينه آماده شد.
محمدي در مورد ويژگيهاي اين نرم افزار گفت: نرم افزار جامع روابط عمومي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان به صورت كاملا ويژه و منطبق بر فعاليتهاي روابط عمومي اين شركت تهيه شده و كاملا تحت وب مي باشد.
وي ادامه داد: تعريف كاربر براي روابط عمومي هر شهرستان ، گزارش گيري سريع از تمامي اقدامات و ارزيابي آسان عملكرد روابط عمومي امور آبفار شهرستانها از قابليتهاي ديگر اين نرم افزار مي باشد.
رييس اداره روابط عمومي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان همچنين از ساخت دو اپليكيشن موبايلي مرتبط با نرم افزار آرشيو مذكور خبر داد و گفت: با استفاده از برنامه هاي اندرويدي "روابط عمومي" ويژه ارتباط با همكاران شركت آبفار استان و مشتركين محترم و نيز "افكارسنجي" ويژه انجام نظرسنجي هاي مختلف در اسرع وقت و با قابليت تحليل آنلاين بسياري از مشكلات پيش روي روابط عمومي از قبيل هزينه هاي بالا، طولاني شدن زمان و محدوديت در اطلاع رساني برطرف شده است.
تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal