شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1394/10/23
افزايش تعرفه آب شرب مصرفي روستاها در صورت رعايت الگوي مصرف چشمگير نخواهد بود
محمد حسين قرائتي مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان گفت: سال گذشته ( 93) تعرفه هاي آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان 30 درصد آب و فاضلاب نزديكترين شهر به روستا در نظر گرفته شده بود كه امسال اين ميزان به 50 درصد افزايش يافته است .
وي بااشاره به اينكه با در نظر گرفتن اين تعرفه ها، مشكلات آب و فاضلاب روستائيان استان اصفهان در زمينه ارائه خدمت به مشتركين تا حدودي كاهش يافت، افزود: اين افزايش تعرفه ، بار زيادي را بر مردم تحميل نميكند، به طوريكه هم اكنون متوسط قيمت قبضي كه براي روستائيان استان اصفهان مشروط بر رعايت الگوي مصرف، صادر مي شود بين سه تا چهار هزار تومان در هر دوره است.
مهندس قرائتي اظهار داشت: در نيمه نخست امسال، از مجموع 166 هزار مشترك خانگي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان حدود 45 درصد مشتركين اين شركت الگوي مصرف كه 15 متر مكعب در ماه مي باشد را رعايت نكرده اند و حدود 10 درصد آنها نيز پرمصرف بوده اند كه اخطارهاي لازم در رابطه با رعايت الگوي مصرف به آنها داده شده است.
مديرعامل شركت آبفار استان اصفهان به مردم اطمينان داد در صورتي كه در مصرف آب صرفه جويي نموده و الگوي مصرف را رعايت نمايند افزايش تعرفه اعمال شده ، تاثير زيادي بر آب بهاي مصرفي آنها نخواهد داشت.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal