شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1394/09/26
سامانه ارتباط مردمي 1523، پاسخگوي شبانه روزي مشتركين آبفار استان اصفهان
منصور حاجي آقايي، نماينده مديرعامل در استقرار سامانه هاي مديريتي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان با اعلام اين خبر گفت: در سامانه ارتباط مردمي 1523 با بهره گيري از امكانات و تجهيزات پيشرفته سخت افزاري و مخابراتي اين امكان فراهم شده است تا مردم از هر نقطه اي از استان پهناور اصفهان به وسيله تلفن هاي ثابت و همراه، بدون واسطه با شركت آبفار استان اصفهان ارتباط برقرار نمايند.
وي دريافت و پيگيري گزارشهاي حوادث و اتفاقات تاسيسات و شبكه آبرساني مانند شكستگي لوله و هدررفت آب، دريافت شماره كنتور در صورت عدم حضور در منزل، دريافت انتقادات و پيشنهادات و پرداخت غيرحضوري آب بها را از جمله فعاليتهاي اين سامانه در حال حاضر عنوان كرد و اظهار داشت: سامانه 1523 آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان قابليتهاي ديگري نيز دارد كه به زودي از آنها رونمايي خواهد شد.
حاجي آقايي با اشاره به فعاليت شبانه روزي اين سامانه، به روستائيان محترم استان اصفهان اطمينان داد به تماسها و پيامهاي آنها به دقت و با جديت رسيدگي شده و نتيجه پيگيريهاي انجام شده نيز در اسرع وقت به اطلاع آنها خواهد رسيد.
وي از روستائيان محترم سراسر استان اصفهان خواست در صورت نياز به ارتباط با شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان فقط با شماره تلفن 1523 تماس بگيرند.
تعداد بازدید: 1624
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal