شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/02/12
تجهيز مجتمع آبرساني 22 بهمن شهرستان لنجان به سامانه الكتروليز نمك طعام
مدير امور آبفار شهرستان لنجان گفت: مجتمع آبرساني 22 بهمن شهرستان لنجان به سامانه الكتروليز نمك طعام مجهز شد.
مدير امور آبفار شهرستان لنجان اظهار داشت: شركت آب و فاضلاب روستايي شهرستان لنجان در راستاي ارتقاء سيستم‌هاي گندزدايي آب آشاميدني و همچنين توجه به رويكرد پدافند غيرعامل، كاهش ريسك و افزايش ايمني در تاسيسات گندزدايي سامانه الكتروليز نمك طعام در مجتمع آبرساني 22 بهمن شهرستان را راه‌اندازي نمود.
وي با اشاره به اينكه گندزدايي آب با نمك طعام در صرفه جويي هزينه بسيار كار آمد است، افزود: اين نوع گندزدايي موجب ارتقاي كيفيت بيشتر آب شده و تحول عظيمي در گندزدايي آب را ايجاد كرده است.
بهروز قاسمي تصريح كرد: گندزدايي آب به روش الكتروليز نمك طعام و توليد مولتي اكسيدان به عنوان يك تكنولوژي نوين، ايمن، كارامد و اقتصادي در دنيا مطرح است كه بهترين راهكار موجود در راستاي جايگزيني سيستم‌هاي مرسوم كلرزني( گازي و محلول) نزديك اجتماعات مسكوني مي‌باشد.
وي اضافه كرد: با به كارگيري اين سامانه و استفاده از نمك طعام بدون يد معمولي و با خلوص 99 درصد به جاي كلر و مشتقات كلر، خطر استفاده و همچنين مسموميت ناشي از گاز كلر و مشكلات مربوط به حمل و نقل سيلندرهاي گاز كلر و پودر پركلرين و شارژ سيلندرها نيز مرتفع شده است.
قاسمي ادامه داد: محصولات اين سامانه هفت اكسيدكننده شامل دي اكسيد كلر، كلرگازي محلول، ازن، اكسيژن، آب اكسيژنه، اسيد هيپوكلرو و هيپوكلريت سديم مي‌باشد كه با استفاده از فرايند كنترل شده الكتروليز محلول نمك طعام توليد مي‌شود.
مدير امور آبفار شهرستان لنجان با اشاره به اينكه مجتمع آبرساني 22 بهمن 15 روستاي شهرستان لنجان را تحت پوشش دارد عنوان كرد: اعتبار هزينه شده در اين بخش از مجتمع آبرساني 22 بهمن شهرستان لنجان بالغ بر 500 ميليون ريال بوده است.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal