شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/02/06
مديركل هسته گزينش شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در جمع مديران آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان:
آيين تكريم و معارفه نماينده هسته گزينش شركت آب و فاضلاب كشور در آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان صبح روز شنبه دوم ارديبهشت ماه در سالن جلسات شركت آبفار استان اصفهان برگزار شد.
مديركل هسته گزينش شركت آبفا كشور در اين آيين، قانون گزينش را از ثمرات انقلاب اسلامي ايران و رهبري حكيمانه بنيانگذار آن عنوان كرد و گفت: در سالهاي ابتداي پيروزي انقلاب با توجه به بروز مشكلاتي در سيستم مديريتي كشور، نياز به پالايش نيروهاي انساني احساس شد و پيرو دستور بنيانگذار انقلاب اسلامي قانون گزينش بر اساس قوانين و تعاليم اسلام بازنگري و تنظيم گرديد.
منصور شوندي قانون فعلي گزينش را در برخي موارد داراي ضعف دانست و افزود: به دليل تخصصي تر شدن كارها قانون فعلي گزينش نيز در راستاي آن نيازمند تغييرات است.
وي با بيان اينكه گزينش در سه بعد اعتقادي، اخلاقي و سياسي انجام ميشود اظهار داشت: كار گزينش ارزيابي شرايط فعلي افراد است و به حوزه شخصي افراد ورود نمي كند.
مديركل گزينش شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور التزام عملي به نظام اسلامي، عدم سوء پيشينه و عدم اشتهار به فساد را از شرايط عمومي گزينش نيروي انساني در سازمانها عنوان كرد و گفت: در شركتهاي آب و فاضلاب روستايي، از آن جهت كه نيروها برگرفته از جهاد سازندگي هستند پاكي، خلوص و صداقت را در آنها ميتوان ديد و همكاران جديد اين شركتها نيز با اين خصوصيات و ويژگيهاي رفتاري عجين ميشوند.
منصور شوندي با اشاره به قانون الزام طي فرآيند گزينش توسط افرادي كه ماهانه بيش از چهل ساعت در يك سازمان مشغول كار هستند افزود: در سيستمهاي اداري كه به بخش خصوصي واگذار شده اند مانند قاريان كنتور و ساير نيروهاي حجمي نيز بايد گزينش انجام شود ، زيرا ممكن است فردي با عملكرد و رفتار نامناسب خود باعث بدنامي تمام مجموعه شده و پاك كردن آن نيز زمان بر خواهد بود.
وي با گلايه از كم توجهي مديران به گزينش و كم رنگ شدن نقش گزينش در سازمانها اظهار داشت: مديران بايد بيش از گذشته به گزينش توجه داشته باشند و علاوه بر جذب، توسعه و نگهداشت نيروي انساني، گزينشگران را در بطن فعاليتهاي مجموعه نيز وارد كنند تا زمينه ساز رشد و ارتقاء نيروهاي انساني آن مجموعه شود.
شوندي مظلوميت و تلاشگري را از خصوصيات بارز همكاران گزينش در مجموعه وزارت نيرو دانست و افزود: اين همكاران با كمترين امكانات و نيروها وظيفه خود را به بهترين شكل ممكن انجام ميدهند و هيچ اعتراضي نيز ندارند.
وي ابراز اميدواري كرد تحرك جديدي در حوزه گزينش كشور ايجاد شود و شرايط شور و نشاطي كه پس از طي دوره رخوت ناشي از ادغام شركتهاي آب و فاضلاب روستايي ايجاد شده است ادامه داشته باشد.
در پايان اين مراسم، از آقاي علي اكبر قرباني كه به افتخار بازنشستگي نيز نائل شده است قدرداني و آقاي عباس الماسي به عنوان نماينده جديد هسته گزينش آب و فاضلاب كشور در شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان معرفي شد.
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal