شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/03/13
طرح آبرساني پايدار به روستاهاي گلپايگان از محل تصفيه‌خانه آب شهري
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان گفت: تأمين آب شرب روستايي به صورت پايدار و دائمي از طريق تصفيه‌خانه و خط 400 آب شهري انجام مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از گلپايگان، محمدحسين قرائتي در بازديد از پروژه هاي آبرساني روستاهاي گلپايگان اظهارداشت: با توجه به خشكسالي‌هاي اخير در روستاها در يك سياست كلي آبرساني به روستاها بايد به صورت پايدار و در قالب يك مجتمع انجام شود.
وي افزود: تأمين آب شرب روستايي به صورت پايدار و دائمي از طريق تصفيه‌خانه و خط 400 آب شهري انجام مي‌شود.
مديرعامل آبفار استان اصفهان با اشاره به اينكه تصميم و برنامه‌ريزي براي اجراي پروژه و همكاري دهياران و شوراها براي آزادسازي خط انتقال، مخازن و مرحله اجراي شبكه داخل روستاها انجام شده، گفت: پس از انجام مناقصه عمليات فاز اول پروژه اجرا مي‌شود.
وي با بيان اينكه اين پروژه در 2 فاز و با صرف اعتبار 30 ميليارد تومان به بهره‌برداري مي‌رسد، خاطرنشان كرد: فاز اول پروژه شامل اجراي خط انتقال، ساخت مخازن و ايستگاه پمپاژ با برآورد هزينه 14 ميليارد تومان انجام مي‌شود.
قرائتي بيان داشت: فاز دوم شامل پروژه اجراي شبكه‌هاي داخلي روستاهاي شهرستان كه 16 ميليارد تومان هزينه در بر دارد، پس از اجراي طرح 21 هزار نفر جمعيت روستايي از آب شرب روستايي بهره‌مند مي‌شوند.
وي با اشاره به اينكه هدف اجراي اين پروژه جلوگيري از منابع زير زميني و پايدار بودن آبرساني به روستاها است، عنوان كرد: پروژه به صورتي طراحي شده كه در طي اجرا مردم ساكن در روستاها از آب شرب بهره‌مند مي‌شوند.
مديرعامل آبفا روستايي استان اصفهان تأكيد كرد: اكنون روستاييان شهرستان از 2 مجتمع سعيدآباد و زرنجان استفاده مي‌كنند،
در حال حاضر 49 روستاي شهرستان گلپايگان تحت پوشش آب و فاضلاب روستايي استان قرار دارند و 3 روستاي ديگر شهرستان خارج از پوشش خدمات اين شركت بوده و به صورت هيأت امنايي و شورايي اداره مي‌شوند.
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal