شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/03/16
16مجتمع آبرساني تا پايان سال در روستاهاي اصفهان بهره ‌برداري ميشود
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان با اشاره به بهره‌برداري از 19 مجتمع آبرساني تا پايان سال گذشته گفت: تا پايان سال جاري نيز 16 مجتمع آبرساني در استان مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت.
محمد حسين قرائتي در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اينكه در كل استان كمبود آب شرب حدود 320 روستا با استفاده از تانكر آبرساني سيار تامين ميشود اظهار داشت: اين در حالي است كه با توجه به اقدامات عمراني صورت گرفته در قالب راه‌اندازي مجتمع‌هاي آبرساني از تعداد اين روستاها كاسته مي‌شود.
وي با اشاره با بيان اينكه براي آبرساني به روستاهايي كه با تانكر آبرساني مي‌شوند راه‌اندازي 33 مجتمع آبرساني در دستور كار قرار گرفته است، اضافه كرد: تاكنون 19 مجتمع را تا پايان سال گذشته در مدار بهره‌برداري قرار داده‌ايم.
13 دستگاه حذف نيترات در منطقه غرب استان اصفهان نصب شد
وي با تاكيد بر اينكه همه روستاهاي تحت پوشش اين شركت از آب شرب سالم برخوردار هستند، تصريح كرد: به روستاهايي كه آبرساني مي‌شوند مواد لازم براي تامين سلامت و آموزش‌هاي لازم براي جلوگيري از آلوده شدن آب ارائه مي‌شود.
قرائتي كيفيت را خط قرمز آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان عنوان كرد و افزود: چنانچه كيفيت آب روستايي در معرض تهديد باشد يا منبع تامين آب جايگزين براي آن روستا در نظر گرفته مي‌شود و يا با راه‌اندازي مجتمع‌هاي آبرساني اين مشكلات را برطرف مي‌كنيم.
وي با اشاره به اينكه منابع جايگزين براي روستاهايي كه كيفيت آب آنها دچار مشكل مي‌شود در دستور كار قرار دارد، تصريح كرد: همچنين در برخي از مناطق به ويژه در غرب استان اصفهان 13 دستگاه حذف نيترات نصب شده كه تاثيرات خوبي را نيز داشته است.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal