شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/02/03
ابراهيم محمدي به سمت معاون منابع انساني و پشتيباني منصوب شد
مهندس محمدحسين قرائتي مديرعامل شركت آبفار استان اصفهان در اين مراسم، تغيير و تحولات مديريتي را لازمه پويايي و روزآمد نمودن هر سازمان دانست و گفت: روزمره گي و يكنواختي كار آفتي است كه اگر گريبانگير مجموعه اي شود آن را دچار چالشهاي اساسي نموده و از دستيابي به اهداف مورد نظر باز ميدارد.
وي افزود: تجربه اندوزي در سنگرهاي مختلف خدمت باعث افزايش آگاهي و درك بهتر مسائل مرتبط با آن مجموعه شده و اين امر توان خدمت رساني به مردم را در شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان دوچندان نموده است.
مهندس قرائتي، با تقدير از عملكرد آقاي محمود توكلي در مدت طولاني خدمت در جايگاههاي مختلف مديريتي در اين شركت، وظيفه شناسي، دلسوزي و احساس مسئوليت را از ويژگيها و خصوصيات بارز مديران شركت آبفار استان برشمرد و اظهار داشت: به دليل همين روحيه بالاي كاري و احساس مسئوليت بوده است كه اين شركت توانسته است از گردنه هاي دشوار و موانع بزرگ پيش رو عبور كرده و عليرغم وجود مشكلات مالي موجود در دستيابي به اهداف و خدمت رساني شايسته به مردم موفق عمل نمايد.
در اين آيين، آقاي ابراهيم محمدي به عنوان معاون منابع انساني و پشتيباني شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان معرفي و از خدمات آقاي محمود توكلي در مدت تصدي اين سمت - كه به افتخار بازنشستگي نائل شده اند - نيز تجليل شد.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal