شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/02/03
ابراهيم محمدي به سمت معاون منابع انساني و پشتيباني منصوب شد
مهندس محمدحسين قرائتي مديرعامل شركت آبفار استان اصفهان در اين مراسم، تغيير و تحولات مديريتي را لازمه پويايي و روزآمد نمودن هر سازمان دانست و گفت: روزمره گي و يكنواختي كار آفتي است كه اگر گريبانگير مجموعه اي شود آن را دچار چالشهاي اساسي نموده و از دستيابي به اهداف مورد نظر باز ميدارد.
وي افزود: تجربه اندوزي در سنگرهاي مختلف خدمت باعث افزايش آگاهي و درك بهتر مسائل مرتبط با آن مجموعه شده و اين امر توان خدمت رساني به مردم را در شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان دوچندان نموده است.
مهندس قرائتي، با تقدير از عملكرد آقاي محمود توكلي در مدت طولاني خدمت در جايگاههاي مختلف مديريتي در اين شركت، وظيفه شناسي، دلسوزي و احساس مسئوليت را از ويژگيها و خصوصيات بارز مديران شركت آبفار استان برشمرد و اظهار داشت: به دليل همين روحيه بالاي كاري و احساس مسئوليت بوده است كه اين شركت توانسته است از گردنه هاي دشوار و موانع بزرگ پيش رو عبور كرده و عليرغم وجود مشكلات مالي موجود در دستيابي به اهداف و خدمت رساني شايسته به مردم موفق عمل نمايد.
در اين آيين، آقاي ابراهيم محمدي به عنوان معاون منابع انساني و پشتيباني شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان معرفي و از خدمات آقاي محمود توكلي در مدت تصدي اين سمت - كه به افتخار بازنشستگي نائل شده اند - نيز تجليل شد.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal