شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1396/04/07
آبرساني به 42 روستاي گلپايگان تا دو سال آينده
محمد حسين قرائتي در حاشيه جلسه طرح آبرساني به روستاهاي گلپايگان در جمع خبرنگاران در رابطه با پروژه "مجتمع آبرساني به منطقه جلگه و كنار رودخانه "اظهار كرد: در مرحله اول اين پروژه اجراي خطوط انتقال و تامين مخازن و در مرحله بعد اجراي شبكه هاي آبرساني داخل روستا در دستور كار قرار دارد.
وي ادامه داد: كل هزينه اين پروژه در بخش خط انتقال آب، ساخت مخازن و ايستگاه پمپاژ حدود 14 ميليارد تومان است و فاز دوم كه شامل اجراي شبكه هاي داخلي روستا است بالغ بر 16 ميليارد تومان هزينه در بر دارد كه با بهره برداري از اين طرح 21 هزار نفر از آن بهره مند خواهند شد.
مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان افزود : زمان پيش بيني شده براي اتمام اين پروژه دو سال است اما اگر زودتر تامين اعتبار شود امكان اينكه پروژه سريعتر به بهره برداري برسد نيز وجود دارد.
قرائتي بابيان اينكه 42 روستاي شهرستان گلپايگان از اين طرح استفاده خواهند كرد افزود: در سال هاي اخير شاهد خشكسالي بوده ايم و با اين روند منابع آب زير زميني نيز روز به روز تخليه مي شود اما با اجراي اين طرح روستاييان از آب پايدار سالم بهره مند خواهند شد.
قرائتي كه از اعلام تعداد حلقه چاه هاي غير مجاز شناسايي شده در سال گذشته در سطح استان امتناع كرد ادامه داد: شهروندان از طريق سامانه 1523 روزانه شايد حدود 10 الي 15 مورد گزارش در اين خصوص مي دهند و ما نيز به آب منطقه اي اعلام مي كنيم.
مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان خاطر نشان كرد: متوسط هدر رفت آب در سال 94 ، 31 درصد بوده و در سال گذشته با اقداماتي كه انجام شد به 29 درصد كاهش داده شد.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal