شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/12/17
آبرساني به 5 روستاي شهرستان كاشان در ايام الله دهه مبارك فجر
مدير آب و فاضلاب روستايي شهرستان كاشان در اين خصوص گفت: براي تامين آب شرب روستائيان شهرستان طرحهاي آبرساني متعددي در درست اجراست كه در دهه مبارك فجر 5 پروژه از آنها با حضور مديران و مسئولين كشوري، استان و شهرستان افتتاح شد و مورد بهره برداري قرار گرفت.
عليرضا صبوري، پروژه هاي مجتمع آبرساني روستاهاي قهرود و جوينان ، آبرساني روستاي دره ، فاز دوم مجتمع آبرساني آذران و وركان ، پروژه آبرساني به روستاهاي علوي و علي آباد و ساخت مخزن 500 متر مكعبي روستاي تتماج را به عنوان پروژه هايي نام برد كه بهره برداري از انها در دهه فجر آغاز شده است و افزود: براي اجراي اين طرح ها در مجموع حدود 80 هزار ميليون ريال از محل اعتبارات مالي استاني و صندوق توسعه ملي و خودياري مردمي هزينه شده است.
وي در خصوص پروژه هاي افتتاح شده اظهار داشت: آبرساني به مجتمع روستاهاي جوينان و قهرود از سال 92 شروع شده است، و براي اين طرح 17 كيلومتر عمليات اصلاح و توسعه شبكه توزيع اجرا شده است.
صبوري ادامه داد: براي تكميل پروژه آبرساني روستاي دره نيز كه از سال 86 آغاز شده، عملياتي شامل 5 كيلومتر اجراي شبكه توزيع آب، ساخت مخزن ذخيره آب با ظرفيت 300 مترمكعب، خط انتقال آب به طول 15كيلومتر و 2 هزار و 500 مترمربع حصاركشي انجام شده است
مدير آب و فاضلاب روستايي شهرستان كاشان اظهار داشت: براي تكميل فاز دوم آبرساني به مجتمع آذران و وركان نيز عمليات خط انتقال به طول 9 كيلومتر و يك ايستگاه پمپاژ اجرا شده است. همچنين در خصوص تامين آب شرب روستاهاي علي آباد و علوي نيز يك حلقه چاه به عمق 85 متر و 6 كيلومتر لوله گذاري خط انتقال و 500 متر شبكه توزيع برق اجرا شده است .
صبوري در ادامه به همكاري بسيار خوب و موثر اهالي روستاهاي مذكور براي اجراي پروژه ها اشاره كرد و افزود: به عنوان مثال براي ساخت مخزن 500 متر مكعبي روستاي تتماج از همياري و همكاري كامل مردم اين روستا استفاده شده است.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal