شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/11/27
دوره آموزشي سلامت مردان در شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان برگزار شد.
رئيس اداره بحران، ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان در اين خصوص گفت: سلامت جامعه و به ويژه مردان به عنوان نيروي كار و موتور محرك اقتصاد كشور موضوعي است كه در صورت جدي گرفتن و رعايت آن باعث استحكام بنيان جامعه و توسعه كشور خواهد شد.
وي با بيان اين كه مردان بيش از زنان در معرض فاكتورهاي خطر محيطي و شخصي قرار دارند افزود: عادات نادرستي مانند مصرف سيگار، الكل، اعتياد و استرس شغلي در بين مردان بيشترشيوع داشته و از سوي ديگر كمتر نيز به پزشك مراجعه مي كنند.
رئيس اداره hse آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان ادامه داد: آمار جمعيتي كشور نشان ميدهد ميزان مرگ و مير در بين افراد مذكر به مراتب بيشتر بوده كه اين امر ناشي از شرايط محيطي و رعايت نكردن اصول بهداشت و ايمني بوده است.
حسين محمديان با اشاره به نگاه ويژه شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان به كاركنان خود و تامين سلامت جسمي و امنيت رواني آنها به عنوان سرمايه هاي گرانبهاي انساني، از برگزاري كارگاهها و دوره هاي آموزشي ايمني و بهداشت به صورت مستمر براي آنها خبر داد و افزود: به مناسبت فرارسيدن هفته سلامت مردان و نظر به اهميت اين موضوع، كارگاه آموزشي يكروزه سلامت ويژه آقايان همكار و بازنشسته در سالن جلسات اين شركت برگزار شد.
محمديان اظهار داشت: اين دوره با همكاري واحد آموزش مركز بهداشت شماره 2 اصفهان و همچنين خانه سلامت معاونت اجتماعي شهرداري منطقه يك اصفهان و با حضور دكتر نكومر فوق تخصص ارولوژي برگزار شده و كاركنان و بازنشستگان اين شركت با بيماريهاي شايع مردان و راههاي پيشگيري از آنها آشنا شدند.
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal