شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/11/23
حذف آبرساني سيار به واسطه دستگاه نيترات زدا در فريدن
محمدحسين قرائتي مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان رويكرد شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور را حذف آبرساني سيار در راستاي اقتصاد مقاومتي عنوان كرد و گفت: شركت آب و فاضلاب روستاي استان اصفهان در راستاي اقتصاد مقاومتي در شهرستان بويين و مياندشت براي حذف آبرساني سيار از دستگاه ارتقاء كيفيت آب استفاده كرده است.
وي ادامه داد: از آنجاي كه ما اعتقاد داريم آبرساني سيار بايد در مواقع اضطرار صورت پذيرد بنابراين طرح ذكر شده براي چندين روستاي فريدن نيز در نظر گرفته شده و فاز اول آن كه مطالعه و خريد دستگاه مي باشد در حال انجام است .
قرائتي با بيان اينكه ترميم و اصلاح شبكه‌هاي آبي در روستاها با هدف كاهش مصرف آب مي باشد، افزود: بالغ بر 60 درصد شبكه فرسوده آبرساني در روستاهاي استان اصفهان اصلاح خواهد شد و همچنين گفتني است كه 40 درصد از شبكه هاي روستاهاي فريدن نيز اصلاح گرديده و مابقي آنها مراحل مطالعاتي شان صورت پذيرفته كه با تخصيص بودجه تكميل خواهند شد.
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان از آغاز 7 پروژه اصلاح شبكه آب در روستاهاي فريدن نيز خبر داد و تصريح كرد: 7 پروژه با اعتبار 12 ميليارد ريال براي روستاها فريدن در راستاي اصلاح شبكه ها تعريف شده كه از اعتبارات صندوق توسعه روستايي تامين خواهد شد.
قرائتي ادامه داد: با توجه به اهميت هدر رفت آب طي سه سال گذشته بحث ترميم و بازسازي شكستگي‌هاي لوله آب روستايي به پيمانكاران واگذار شده تا آسيب‌هاي وارد شده با سرعت بيشتر رفع شود.
وي با بيان اينكه 60 اكيپ براي رفع مشكلات شبكه هاي آبي در كل استان حضور دارند، بيان كرد: مشتركين آب و فاضلاب استان اصفهان مي‌توانند با استفاده از سامانه 1523 مشكلات به وجود آمده در شبكه را با تماس تلفني اطلاع دهند تا در كوتاه‌ترين زمان مشكلات به وجود آمده رفع شود.
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان عنوان كرد: در اين سامانه اطلاعات مردمي به طور دقيق و با حساسيت لازم بررسي مي‌شود و حوادث و اتفاقات شبكه اصلي توزيع آب با جديت و اهميت ويژه‌اي ثبت و پيگيري مي‌‌گردد و سهل انگاري پيمانكاران با جريمه سنگين پاسخ داده مي شود.
گفتني است شهرستان فريدن در 150 كيلومتري غرب استان اصفهان قرار دارد
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal