شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1394/10/22
با رفع موانع قانوني دست ما براي سرمايه گذاري بخش خصوصي در اصلاح شبكه هاي توزيع در كشور باز شده است
معاون نظارت بر بهره برداري شركت مهندسي آبفا كشور در حاشيه برگزاري همايش معاونين بهره برداري شركت هاي آب و فاضلاب كشور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تاثيرات بارندگي هاي سال جاري در مناطق مختلف كشور گفت: اين بارندگي ها تا آبان ماه سال جاري نسبت به سال گذشته 32 درصد و در بلند مدت 133 درصد افزايش داشته است...


دكتر تشيعي آب ورودي به سدها را 42 درصد عنوان كرد و افرود: سد استقلال در هرمزگان كه جزو بحراني ترين سد در جنوب كشور بشمار مي آمد 22 ميليون متر مكعب و سدهاي شميل و نيان نيز 11 ميليون متر مكعب داراي آب شده اند.

وي به هدر رفت 40 درصدي آب در شبكه هاي توزيع به علت فرسودگي اشاره كرد و با بيان اينكه يكهزار شهر در كشور توسط سامانه بالاسينگ توليد و مصرف كنترل مي شود افزود: در برنامه ششم هر سال 5 درصد از ميزان پرت آب كاهش خواهد يافت.

تشيعي استفاده از توان بخش خصوصي براي سرمايه گذاري را با اهميت توصيف كرد و افزود: نسبت به موانع قانوني جهت رفع موانع توليد اقدام گرديده و جديدا ابلاغ شده است كه دست ما را براي سرمايه گذاري بخش خصوصي در اصلاح شبكه هاي توزيع باز مي كند.

معاون نظارت بر بهره برداري شركت مهندسي آبفا كشور با اشاره به اعتبارات تخصيصي ياد آور شد 25 درصد از اعتبارات ملي تخصيص يافته است
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal