شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/04/16
مديرعامل شركت مهندسي آبفا كشور: ميتوانيم به اتكاي طرحهاي سرمايه اي، پروژه ها را مديريت كنيم
به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني آبفا شيراز،حميدرضا جانباز برگزاري اين سمينار را با رويكرد اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل اعلام كرد و خاطرنشان كرد:تاكيد مقام معظم رهبري به اقتصاد مقاومتي، توجه به توليدات داخلي است.

وي در ادامه از عملكرد و كاركرد در بخشهاي آب و فاضلاب ابراز خرسندي كرد و گفت: در سالهاي گذشته تلاش زيادي صورت گرفت تا اعتبارات عمراني خشكسالي را دنبال كردند.

جانباز با تاكيد بر دو محور توسعه سرمايه هاي انساني و اقتصاد آب تصريح كرد :در محور توسعه سرمايه انساني به صورت منسجم آموزش براي پرسنل و مديران صورت گرفته است .

جانبار به جذب نيروهاي توانمند و با استعداد تاكيد كرد و گفت : استعداد يابي در محور كار قرار دارد و بايد سكان اين صنعت بزرگ به دست افراد توانمندي باشد كه در اين پروسه استعداد يابي شناسايي شده اند.

وي به خلق منبع و تامين سرمايه در كشور اشاره كرد و افزود:با رويكرد تنوع بخشي به منابع مالي اقدامات خوبي انجام شده و به اذعان مسئولين ملي و به تعبير مديران براي تامين اقدامات مالي خصوصا جاري تدابيري صورت گرفته است.

جانباز بر موضوع نظارت و تسلط مجريان تاكيد كرد و گفت:با انتخاب و انتصاب افراد شايسته و با صلاحيت به عنوان پيمانكار و كالاهاي باكيفيت در اجراي پروژهاي عمراني ميتوان عمر اين پروژه ها را افزايش داد.

مديرعامل شركت مهندسي آبفا كشور بر بازچرخاني آب و ايجاد تصفيه خانه فاضلابها تاكيد كرد و آن را در اولويت برنامه ها دانست.

وي درادامه سخنان خود با توجه به ميزان بارش باران سال سختي را براي فارس پيش بيني كرد و گفت : امسال سال سختي در استان فارس براي تامين آب خواهيم داشت و اميدواريم با عملياتي شدن و حفر چاهها نگراني ما برطرف شود.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal