شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/03/08
هفدهمين همايش سراسري رشد صنعت آب و فاضلاب در شيراز برگزار شد
هفدهمين همايش سراسري رشد با رويكرد مديريت طرحهاي آب و فاضلاب، با حضور قائم مقام وزير نيرو ،مديرعامل شركت مهندسي آبفا كشور ، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس ،مديران عامل آبفا شيراز،فارس و آبفارفارس و جمع كثيري از معاونين مهندسي توسعه شركت آب و فاضلاب به ميزباني شركت آب و فاضلاب شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني آبفا شيراز ، هفدهمين همايش سراسري رشد با رويكرد مديريت طرحهاي آب و فاضلاب، با حضور ستار محمودي ، قائم مقام وزير نيرو؛ حميدرضا جانباز،مديرعامل شركت مهندسي كشور ، خليل رضائيان، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس ،مديران عامل شركت هاي آب و فاضلاب شيراز،فارس و روستايي فارس و جمع كثيري از معاونين مهندسي توسعه شركت آب و فاضلاب از سراسر كشور به ميزباني شركت آب و فاضلاب شيراز برگزار شد.

دبير همايش در مراسم آغازين، برگزاري هفدهمين همايش رشد را در چهارچوب اقتصاد مقاومتي اعلام كرد و گفت: بررسي جوانب فني و اجرايي نظارت بر طرحهاي آب و فاضلاب، اعتبارات و تنوع بخشي به منابع مالي طرحهاي آب و فاضلاب و بررسي جوانب فني و مطالعاتي طرحهاي آب و فاضلاب از محورهاي برپايي اين گردهمايي است.

مجيد قنادي در ادامه گفت: كم آبي مستمر باعث شده كه موضوع آب به عنوان كالايي با ماهيت راهبردي و قدرت اثرگذاري بر تحولات سياسي، اقتصادي و زيست محيطي در دنيا مطرح باشد.

وي افزود: مديريت اين وضعيت كه ثمره افزايش تقاضا و كمبود منابع آبي است نيازمند راهبردهاي مديريت و مديران كارآمد در صنعت آب و نيز ايجاد پيوند بين ملاحظات سياسي و دانش فني و شناخت گلوگاه ها است.

قنادي با اشاره به راهبردهاي مديريت مصرف و گذر از بحران آب گفت : شرايط كم آبي در مناطق مختلف يكسان نيست لذا سازمانها بايد با پويايي نسبت به ارائه راهكار براي رويارويي با چالشهاي پيش رو اقدام كنند.

همچنين مديرعامل شركت آب و فاضلاب شيراز با يادي از مرحوم محمد نمازي شيراز را يكي از قديمي ترين شهرهاي دارنده آب شرب اعلام كرد و افزود: روند رو به رشد تعداد اشترك آب در شيراز به دليل قطب گردشگري ،پزشكي و مهاجرت از شهرهاي مجاور و نيز برخي كشورهاي حوزه خليج فارس موجب افزايش و نوسان تعداد مشتركين ميشود.

ا...بخش نظر پور گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتي به معني اقتصاد رو به توسعه است كه كمتر تحت تاثير آسيب هاي خارج باشد

وي افزود :روند اعتبارات عمراني كاهش پيدا كرده و شركت آب و فاضلاب را به سمت تامين منابع داخل و سرمايه گذاري خارجي رهنمون ساخته است.

در اين همايش 10 مقاله از حوزه معاونتهاي مهندسي و توسعه شركتهاي آب و فاضلاب شهري و روستايي كشور به دبيرخانه همايش ارسال و شش مورد آن براي ارائه پذيرفته شد.

شايان ذكر است؛ هفدهمين گردهمايي سراسري رشد صنعت آب و فاضلاب با حضور 200 نفر از كارشناسان و معاونين مهندسي و توسعه شركت هاي آب و فاضلاب استان هاي كشور به مدت دو روز در شيراز برگزار شد.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal