شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/03/08
هفدهمين همايش سراسري رشد صنعت آب و فاضلاب در شيراز برگزار شد
هفدهمين همايش سراسري رشد با رويكرد مديريت طرحهاي آب و فاضلاب، با حضور قائم مقام وزير نيرو ،مديرعامل شركت مهندسي آبفا كشور ، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس ،مديران عامل آبفا شيراز،فارس و آبفارفارس و جمع كثيري از معاونين مهندسي توسعه شركت آب و فاضلاب به ميزباني شركت آب و فاضلاب شيراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني آبفا شيراز ، هفدهمين همايش سراسري رشد با رويكرد مديريت طرحهاي آب و فاضلاب، با حضور ستار محمودي ، قائم مقام وزير نيرو؛ حميدرضا جانباز،مديرعامل شركت مهندسي كشور ، خليل رضائيان، معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس ،مديران عامل شركت هاي آب و فاضلاب شيراز،فارس و روستايي فارس و جمع كثيري از معاونين مهندسي توسعه شركت آب و فاضلاب از سراسر كشور به ميزباني شركت آب و فاضلاب شيراز برگزار شد.

دبير همايش در مراسم آغازين، برگزاري هفدهمين همايش رشد را در چهارچوب اقتصاد مقاومتي اعلام كرد و گفت: بررسي جوانب فني و اجرايي نظارت بر طرحهاي آب و فاضلاب، اعتبارات و تنوع بخشي به منابع مالي طرحهاي آب و فاضلاب و بررسي جوانب فني و مطالعاتي طرحهاي آب و فاضلاب از محورهاي برپايي اين گردهمايي است.

مجيد قنادي در ادامه گفت: كم آبي مستمر باعث شده كه موضوع آب به عنوان كالايي با ماهيت راهبردي و قدرت اثرگذاري بر تحولات سياسي، اقتصادي و زيست محيطي در دنيا مطرح باشد.

وي افزود: مديريت اين وضعيت كه ثمره افزايش تقاضا و كمبود منابع آبي است نيازمند راهبردهاي مديريت و مديران كارآمد در صنعت آب و نيز ايجاد پيوند بين ملاحظات سياسي و دانش فني و شناخت گلوگاه ها است.

قنادي با اشاره به راهبردهاي مديريت مصرف و گذر از بحران آب گفت : شرايط كم آبي در مناطق مختلف يكسان نيست لذا سازمانها بايد با پويايي نسبت به ارائه راهكار براي رويارويي با چالشهاي پيش رو اقدام كنند.

همچنين مديرعامل شركت آب و فاضلاب شيراز با يادي از مرحوم محمد نمازي شيراز را يكي از قديمي ترين شهرهاي دارنده آب شرب اعلام كرد و افزود: روند رو به رشد تعداد اشترك آب در شيراز به دليل قطب گردشگري ،پزشكي و مهاجرت از شهرهاي مجاور و نيز برخي كشورهاي حوزه خليج فارس موجب افزايش و نوسان تعداد مشتركين ميشود.

ا...بخش نظر پور گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتي به معني اقتصاد رو به توسعه است كه كمتر تحت تاثير آسيب هاي خارج باشد

وي افزود :روند اعتبارات عمراني كاهش پيدا كرده و شركت آب و فاضلاب را به سمت تامين منابع داخل و سرمايه گذاري خارجي رهنمون ساخته است.

در اين همايش 10 مقاله از حوزه معاونتهاي مهندسي و توسعه شركتهاي آب و فاضلاب شهري و روستايي كشور به دبيرخانه همايش ارسال و شش مورد آن براي ارائه پذيرفته شد.

شايان ذكر است؛ هفدهمين گردهمايي سراسري رشد صنعت آب و فاضلاب با حضور 200 نفر از كارشناسان و معاونين مهندسي و توسعه شركت هاي آب و فاضلاب استان هاي كشور به مدت دو روز در شيراز برگزار شد.
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal