شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/06/23
بهره مندي 2500 نفر ديگر از روستائيان شهرستان فريدونشهر از آب شرب پايدار
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان گفت: در سفر استاندار محترم اصفهان به شهرستان فريدونشهر كه 3 شهريورماه انجام شد پروژه آبرساني به روستاي قلعه سرخ و اصلاح شبكه توزيع آّب شرب 8 روستاي ميدانك اول افتتاح و بهره برداري از آن آغاز شد.
وي افزود: عمليات اجرايي اين پروژه از سال 1391 آغاز شد و با هزينه اعتباري حدود 6000 ميليون ريال در هفته دولت سال جاري به بهره برداري رسيد و حدود 2500 نفر از اهالي اين روستا را از نعمت آب شرب سالم و پايدار بهره مند نمود.
محمدحسين قرائتي هدف از اجراي اين پروژه زا برطرف نمودن كم آبي ناشي از خشكسالي هاي متوالي عنوان كرد و اظهار داشت: در سالهاي گذشته آب شرب مردم اين روستا با آبرساني سيار و استقرار تانكرهاي آب در روستا تامين ميشد كه اين امر مشكلاتي را به همراه داشت.
مدير شركت آبفار استان اصفهان اظهار داشت: براي برطرف نمودن مشكلات و تامين آب شرب پايدار براي روستائيان، با مطالعات صورت گرفته، پروژه آبرساني به اين روستا از محل چشمه لنگان طراحي و اجرا شد.
وي ادامه داد: با بهره برداري از اين پروژه كه توسط استاندار محترم اصفهان انجام شد اهالي اين روستا از آب شرب سالم برخوردار شده و تمامي مشكلات در تامين، ذخيره و توزيع آب شرب برطرف شده است.
لازم به ذكر است آب شرب مصرفي اين روستا از فاصله 33 كيلومتري با استفاده از دو باب ايستگاه پمپاژ ، 450 مترمكعب مخزن بين راهي و 300 مترمكعب مخزن ذخيره تامين ميگردد.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal