شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/06/23
بهره مندي 2500 نفر ديگر از روستائيان شهرستان فريدونشهر از آب شرب پايدار
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان گفت: در سفر استاندار محترم اصفهان به شهرستان فريدونشهر كه 3 شهريورماه انجام شد پروژه آبرساني به روستاي قلعه سرخ و اصلاح شبكه توزيع آّب شرب 8 روستاي ميدانك اول افتتاح و بهره برداري از آن آغاز شد.
وي افزود: عمليات اجرايي اين پروژه از سال 1391 آغاز شد و با هزينه اعتباري حدود 6000 ميليون ريال در هفته دولت سال جاري به بهره برداري رسيد و حدود 2500 نفر از اهالي اين روستا را از نعمت آب شرب سالم و پايدار بهره مند نمود.
محمدحسين قرائتي هدف از اجراي اين پروژه زا برطرف نمودن كم آبي ناشي از خشكسالي هاي متوالي عنوان كرد و اظهار داشت: در سالهاي گذشته آب شرب مردم اين روستا با آبرساني سيار و استقرار تانكرهاي آب در روستا تامين ميشد كه اين امر مشكلاتي را به همراه داشت.
مدير شركت آبفار استان اصفهان اظهار داشت: براي برطرف نمودن مشكلات و تامين آب شرب پايدار براي روستائيان، با مطالعات صورت گرفته، پروژه آبرساني به اين روستا از محل چشمه لنگان طراحي و اجرا شد.
وي ادامه داد: با بهره برداري از اين پروژه كه توسط استاندار محترم اصفهان انجام شد اهالي اين روستا از آب شرب سالم برخوردار شده و تمامي مشكلات در تامين، ذخيره و توزيع آب شرب برطرف شده است.
لازم به ذكر است آب شرب مصرفي اين روستا از فاصله 33 كيلومتري با استفاده از دو باب ايستگاه پمپاژ ، 450 مترمكعب مخزن بين راهي و 300 مترمكعب مخزن ذخيره تامين ميگردد.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal