شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/06/17
در هفته دولت صورت گرفت: بهره برداري و كلنگ زني 32 پروژه آبرساني روستايي
مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان در اين زمينه گفت: تامين آب شرب سالم و پايدار براي روستائيان عزيز وظيفه اصلي شركت آبفار استان اصفهان بوده و مديران و كارشناسان توانمند اين شركت، تمام توان، دانش فني و تجربيات خود را براي خدمت رساني به طبقه محروم جامعه به كار گرفته اند.
وي با اشاره به اينكه حدود 1000 روستاي استان اصفهان تحت پوشش خدمات شركت آب و فاضلاب روستايي قرار گرفته اند افزود: پديده خشكسالي سالهاي اخير در كشور و بخصوص استان اصفهان، تامين آب شرب مصرفي روستاهاي استان را با مشكل مواجه كرده بود، به طوري كه سطح ايستابي افت زيادي داشته و آبدهي چاههاي تامين آب شرب برخي روستاها بسيار كاهش يافته و خشك شده اند.
محمدحسين قرائتي استفاده از منابع آبي جايگزين و آبرساني سيار را راهكار موقت براي مقابله با بحران كم آبي موجود عنوان كرد و اظهار داشت: براي برطرف نمودن اساسي مشكلات آب شرب روستاها و تامين آب به صورت پايدار در تمامي روستاهاي تحت پوشش، شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان طرحهاي زيادي را در دست مطالعه و اجرا دارد كه 34 پروژه بزرگ آبرساني در قالب مجتمعاي روستايي از جمله اين پروژه ها مي باشد.
مديرعامل شركت آبفار استان اصفهان تخصيص اعتبار براي احداث و تكميل پروژه هاي آبرساني روستايي از محل صندوق توسعه ملي را يكي از اقدامات مهم و موثر دولت تدبير و اميد در راستاي خدمت رساني به محرومين دانست و گفت: در شركت آبفار استان اصفهان بيش از 50 طرح آبرساني با استفاده از اين اعتبارات به بهره برداري خواهند رسيد.
مهندس قرائتي در خصوص اقدامات شركت آبفار استان اصفهان در هفته دولت اظهار داشت: 13 پروژه آبرساني روستايي افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفته و 15000 نفر از روستائيان استان از آب شرب بهره مند شده اند.
وي آبرساني به مجتمع 11 روستايي ورتون – يك لنگي و اصلاح شبكه روستاهاي كبوترآباد و تيميارت در شهرستان اصفهان، آبرساني به مجتمع مرغ و دنبي در شهرستان برخوار، آبرساني به مجتمع زرنجان در شهرستان گلپايگان، آبرساني به مجتمع قلعه سرخ در شهرستان فريدونشهر، آبرساني به روستاي عروسان گلستان در شهرستان خور و بيابانك، اصلاح و بازسازي شبكه داخلي روستاي زمان آباد در شهرستان لنجان، اصلاح و بازسازي شبكه داخلي روستاي نهرخلج در شهرستان فريدن، اصلاح شبكه روستاي بلطاق در شهرستان بوئين مياندشت و اصلاح شبكه داخلي روستاي هنجن شهرستان نطنز را پروژه هاي افتتاح شده در هفته دولت اعلام كرد و افزود: 100 كيلومتر خط انتقال و 105 كيلومتر اصلاح شبكه در اين پروژه ها اجرا شده است.
مديرعامل شركت آبفار استان اصفهان در خصوص آغاز عمليات اجرايي پروژه هاي آبرساني در هفته دولت گفت: كلنگ عمليات اجرايي تعداد 19 پروژه در سطح روستاهاي استان اصفهان بر زمين زده شد كه با اتمام عمليات اجرايي و بهره برداري از آنها، 30000 نفر از روستائيان از آب شرب سالم و پايدار بهره مند خواهند شد.
به گفته مهندس قرائتي، آبرساني به مجتمع ده كلبعلي و علي عرب شهرستان چادگان، آبرساني به مجتمع 22 روستايي گلسار شهرستان خوانسار، آبرساني به مجتمع كوهستان و بهارستان و مجتمع لاي سياه شهرستان نايين، آبرساني به مجتمع حاجي آباد شهرستان سميرم، ـآبرساني به مجتمع اونج و ظفرقند شهرستان اردستان، آبرساني به مجتمع 41 روستاي شهرستان تيران و كرون، آبرساني به روستاهاي مرق و ساديان شهرستان كاشان و آبرساني به مجتمع 21 روستاي پادنا از جمله طرحهايي بودند كه عمليات اجرايي آنها همزمان با هفته دولت آغاز شد.
وي ابراز اميدواري كرد مردم قدر اين نعمت حيات بخش الهي را بدانند و مصرف خود را مديريت كنند تا ضمن پيشگيري از بروز مشكل در جريان پايدار آب شرب، خدمتگزاران خود را در شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان براي عمل به تعهدات خود ياري نمايند
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal