شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/05/30
احداث شبكه فاضلاب در دهاقان نيازمند مرمت و بازسازي لوله‌هاي فرسوده آب است
مدير آب و فاضلاب روستايي شهرستان دهاقان گفت: تا زماني كه لوله هاي فرسوده آب شهرستان اصلاح، مرمت و بازسازي نشوند، بحث احداث شبكه فاضلاب شهرستان پيگيري نمي شود.
عزيزالله پناهي با اشاره به اهميت و ضرورت رفع مشكلات مربوط به آب آشاميدني روستائيان شمال غربي دهاقان، اظهار داشت: شبكه هاي فرسوده آب در همه روستاها به ويژه روستاي قميشلو نياز مبرمي به اصلاح و مرمت دارد كه به اين منظور قول مساعدت مي دهيم تا اواخر سال جاري 50 درصد از لوله هاي فرسوده انتقال آب درروستاي قميشلو اصلاح شود تا از پرت و هدررفتن آب جلوگيري شود.
وي افزود: هم چنين اصلاح شبكه هاي فرسوده آب را در همه روستاها در دستور كار داريم كه تا كنون روستاي همگين در دست اقدام است.
رئيس آبفاي روستائي شهرستان دهاقان با توجه به نياز قميشلو به افزايش تعداد مخازن آب آشاميدني تصريح كرد: روستاي قميشلو با 2 مخزن آب و 3 حلقه چاه آب آشاميدني با 800 مترمكعب، آب شرب خود را تامين مي كند كه افزايش اين مخازن ضروري است.
وي خاطرنشان كرد: مخازن آب قميشلو 250 مترمكعب هستند كه براي رفع مشكلات آب رساني به روستا مخزن جديدي با 120متر مكعب به آن اضافه مي شود.
پناهي با اشاره به جمعيت 1500 نفري روستاي قميشلو افزود: افزايش مخازن آب در روستاي قميشلو با هزينه اي بالغ بر 20 ميليارد تومان سبب آب رساني با كيفيت بهتري مي شود.
وي با اشاره به اينكه ماهيانه 15 هزار مترمكعب آب توليد مي شود، بيان كرد: در هر ثانيه 10 ليتر آب وارد شبكه هاي آب رساني مي شود كه در شبانه روز 800 مترمكعب آب آشاميدني توليد مي كند.
مديرآبفا روستائي شهرستان دهاقان با بيان اينكه در روستاي قميشلو تنظيم و توزيع عادلانه آب بايد صورت گيرد، تصريح كرد: با توجه به وضعيت جغرافيائي روستاي قميشلو پرت آب از پائين به بالاي روستا زياد است به همين منظور سعي در تنظيم و توزيع عادلانه آب در سطح روستا داريم تا از هدر رفتن و پرت آب آشاميدني جلوگيري شود.
وي اظهار داشت: تا زماني كه اصلاح لوله هاي فرسوده آب شهرستان اصلاح، مرمت و بازسازي نشوند بحث احداث شبكه فاضلاب شهرستان پيگيري نمي شود.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal