شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
/img/NoImage.jpg 1395/05/28
اصلاح شبكه روستايي دهاقان با هزينه اي بالغ بر يك ميليارد و 300 ميليون تومان
مدير آبفاي روستايي شهرستان دهاقان با بيان اينكه جهت بهره برداري از آب و بالا بردن خدمات در روستاها اقدام به اصلاح شبكه هاي روستايي شده است، افزود: روستاي علي آباد با يكهزار و پانصد متر و هزينه يكصد و بيست و سه ميليون تومان، انجام صددرصد پروژه، روستاي همگين با سه هزار و چهارصد متر و هزينه اي بالغ بر دويست و شصت و هفت ميليون تومان، روستاي پوده به طول يازده كيلومتر، 40 انشعاب و هزينه اي بالغ بر چهارصد و بيست و دو ميليون تومان كه تا مرحله لوله گذاري انجام شده، روستاي قمبوان به طول دو هزار و پانصد از جمله طرحهاي اداره آب روستايي است كه انجام شده است.
عزيزالله پناهي به اجراي طرح هاي عمراني در جهت شبكه آب روستايي از جمله شبكه آب به صورت اماني با همكاري دهياري ها در قميشلو، به طول يكهزار و هفتصد متر لوله گذاري و 35 انشعاب، دزج ششصد متر، همگين 300 متر و اجاره چاه در قمبوان نيز اشاره نمود.
وي با توجه به بارش كم باران در سال جاري و پائين آمدن آب مورد نياز در روستاها خاطرنشان كرد: در سال آينده مشكلات زيادي داريم كه بحران سال آينده را جهت همكاري به استان انعكاس داده ايم.
پناهي افزود: بايد شورا ها و دهياري ها در خصوص بحران كمبود آب و آبرساني به روستاها توجيه شوند تا در مراحل بعدي مردم را توجيه كنند.
وي اذعان داشت: با توجه به كمبود آب بايد جيره بندي آب را بطور سيار به روستاها داشته باشيم.
مدير آبفاي روستايي شهرستان دهاقان گفت: براي اينكه بتوانيم براي روستاها آبرساني كنيم نياز به دو دستگاه تانكر داريم و بايد بتوانيم منبعي را در شهرستان جهت انتقال آب قرار دهيم تا از شرايط بحران كنوني عبور كنيم.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal